Ontspannen en zorgeloos autorijden, dat doet u met deze Dacia Lodgy. De aandrijving van deze Dacia wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. Tot de uitrusting van deze Dacia behoren ook extra getint glas, metallic lak, bumpers in carrosseriekleur en in delen neerklapbare achterbank. Nooit meer boem-is-ho, De achteruitrijcamera brengt alles perfect in beeld. En dan vergeten we haast nog het kwaliteits-audiosysteem en het actuele navigatiesysteem. Vanzelfsprekend is deze auto ook van airconditioning voorzien. Geen parkeervak is te klein dankzij de assistentie van de parkeersensoren. De voordelen van de aanwezige cruise control hoeven we niet uit te leggen. Een mooie, constante snelheid - niet te snel, niet te langzaam. Precies goed. Nieuwsgierig geworden? Kom deze auto dan snel bij ons bekijken.
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0512538697).
Jade 6 9207 GL Drachten
0512538697
[email protected] www.autoqburg.nl
U kunt meerdere afbeeldingen selecteren (maximaal 15). Als u de "Ctrl-toets" ingedrukt houdt kunt u meerdere foto's selecteren.
Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt onze website gebruik van cookies. We vragen je eenmalig hiervoor toestemming te geven.